Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari
Deze 160 m² Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari Campos do Jordão villa biedt snelle toegang tot toeristische plekken zoals het Turistico Park In Capivari, dat op wandelafstand van nog geen 5 minuten ervandaan ligt. Het vakantiehuis ligt op circa 6 km van Palácio Boa Vista en biedt wifi en privé-autoparkeren.
Gasten vinden de Igreja de São Benedito niet ver van de 3-slaapkamer villa. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Museu Casa da Xilogravura, gelegen op 10 minuten met de auto.
Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Gasten kunnen maaltijden bereiden in een keuken of dineren in een eetgedeelte. De keuken heeft ook koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. O Barril serveert Zuid-Amerikaanse gerechten en is op wandelafstand van ongeveer 7 minuten gelegen. Vervoersmogelijkheden in de buurt zijn onder andere het treinstation Emilio Ribas, op maar 1 km afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari villa?
Gasten van Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari villa te bezoeken?
Gasten van Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari villa kunnen eten in O Barril restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Hoeveel gasten kan Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari villa ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari villa is voor maximaal 7 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een ingerichte keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. - ❓
Hoe ver is het treinstation van Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari villa?
Er ligt Emilio Ribas treinstation ongeveer 1 km afstand van Refugio Da Serra - Com Lareira - 900M Do Capivari villa.